www.e30.6f.sk
Zobrazit Temu
www.e30.6f.sk » e30.6f.sk » Kecy
 Tlacit temu
Kalendare, nalepky a podložky pod EČV
Domino_E30
čo keby sme dali spravit???
 
Arnold
Som za, maiki z bmwklubu by bol schopny ich vyrobit Smile
E30 325i
 
Domino_E30
no len trebalo by nafotit naše tricinky ale kalendar asi až na rok 2014 by sa riešil Smile kontaktuj ho prosim ta a spytaj sa ho čo by stalo po 30ks z každeho na začiatok Smile
 
Kraken
uau, riadne rychlo na to idete, este len dnes vznikla stranka a uz tricka podlozky nalepky kalendare Smejko
 
Arnold
Uz som mu napisal, cakam na odpoved Smile
E30 325i
 
Domino_E30
tak treba propsgovať Smile
 
Arnold
Tak davam echo co a ako, nalepky by sa dali spravit len je potreba zadat ako maju vyzerat a ich rozmery. Co sa tyka kalendarov, bud spravime vlastne fotky alebo pojdeme k nemu nafotit. Ja by som bol radsej za prvu moznost, zohnat nejakeho schopneho fotografa a kazdy individualne nafoti nejake pekne scenerie s autom, posleme to niekomu kto to s nim vsetko dobavi a domyslime styling kalendara a pod. O podlozkach pod ECV budem diskutovat s TiTaN-om z bmwklubu Smile
E30 325i
 
Domino_E30
to nech Kraken dake rozmery zada a kolko ks na začiatok
 
Kraken
ešte s tým chvíľku počkajme chalani, ešte musím trocha stránku doladiť, potom nejaké logo vymyslieť, nech sa to tu trocha rozbehá, sformuje, ešte ani nemáme predstavu koľko nás tu bude postupne
 
Domino_E30
OK šéfe Smile
 
Michal
ešte ani nemáme predstavu koľko nás tu bude postupne


spravny dotaz,aku mate predstavu o pocte clenov?cca kolko by nas mohlo byt?kolko by nas malo byt aby toto forum bolo k niecomu?
Editoval Kraken on 06.02.2013 16:19:12
 
Kraken
tak to je ťažko povedať, nedá sa to vyjadriť len číslom, keby bolo zo 20 takých aktývnych každodenných členov a 50 registrovaných tak to by bolo super, ale uvidíme pekne postupne, zatiaľ to tu funguje len 3 dni Cool
 
Michal
ja viem a ani necakam,ze mi niekto povie ze tu bude 36 aktivnych a 142 registrovanych clenov,len som chcel vediet informacne cca kolko ludi
 
66johny99
len mam pocit, ze by dost blbo vyzeralo keby bolo na nalepkach www.e30.6f.sk Smejko taketo veci by som riešil skôr keby už bolo www.e30.sk, to by v prvom rade lepšie vyzeralo a asi by si to kupilo aj viac ľudí. Ale zase teraz si môžme dať individualne vyrobiť všetci nálepky e30.6f a keď bude normálna stránka tak sa to môže riešiť hromadne vo forme nalepiek, držiakov na značky a podobne. Ono vyrobenie tých nálepok vyjde aspoň u nás euro na kus. Mohla by sa spraviť nejaká predloha-súbor podľa ktorého by si to dal kazdí vyrobiť aby sme to mali jednotné. Môj názor.
 
Kraken
presne tak, zbytocne by sme robili veci s nazvom tejto domeny

tie nalepky tiez casom vyriesime, musim otravovat brata, on je zrucnejsi v takych grafickych veciach
 
Ist na Forum:
INSERT command denied to user 'tommy318'@'kocicka.stable.cz' for table 'fusion65lvD_online'
Online
» Hostí Online: 0

» Členov Online: 0

» Registrovaní členovia: 2,354
» Najnovší člen: AndrewPlown