www.e30.6f.sk
Zobrazit Temu
www.e30.6f.sk » e30.6f.sk » Kecy
 Tlacit temu
Nápady na vylepšenia stránky
Kraken
Stránka ešte nieje dokončená, ak by mal niekto nápad na nejaké menšie vylepšenie tak kľudne napíšete, ak to bude v mojich silách tak sa to pokúsim uskutočniť.
 
Arnold
Stranka bude na tomto hostingu alebo na inom?
 
Kraken
To vôbec netuším, zatiaľ bude tu. Neskôr možno niekto vybaví lepší hosting. Tento je hlavne zadara.
 
Domino_E30
zatial to nam triciatkarom stačí Smile
 
Kraken
ešte treba hlavne doriešiť tie prílohy, len neviem kde je problém
 
Kraken
tak prílohy by už mali fungovať Žmurko
 
Kraken
hmm, este upravit velkost priloh
 
Kraken
.
Kraken attached the following obrazok:
54813_375326752556190_1064219251_o.jpg
 
e30maniac
preco si nepiseme pri predaji alebo pri kupe auta PM spravy, potom to zacina byt stasne neprehladne na konci strany ani neviem kde som ci na rady a napady ci na pokeci ja by som navrhoval zablokovat komentovanie inzeratov ked nieco niekto chce tak sa bavme o tom cez PM :cena adresa atd ved ked predavam kolesa tak iba koesa a niekto dava otazku este a nahodou hlavu na m20 nemas? a ono sa to to spravy s predaja kolies na kupu hlavy cize sami si robime bordel v tom.
E30=lifeStyle (OO=[][]=OO)
 
gulfast
jo to je dobry napad...aj pri dieloch,je tam kopa prispevkov a je v tom chaos,najlepsie to iba nechat pridat a bloknut komentovanie a ke neco nekdo xce tak nex posle spravu teda
 
Kraken
mate pravdu, vacsinou sa dost zvrtne diskusia

ja to asi nebudem vediet vyriesit tak aby sa tema automaticky zamkla

mohli by sme to riesit tak ze by som stale pozamykal inzeraty rucne, offtopic by som predtym premazal

alebo by som ich nemazal iba by som premazaval offtopic

lebo vzdy sa najde aj zopar ludi ktori nevedia napisat spravu
 
66johny99
ide o to, ze velakrat clovek ked predava diffik nenapise aky, a ked mu ma kazdy vypisovat aky pomer to je, ci je to samosvor a neviem co, takto sa to spyta jeden clovek v inzerate a ostatni si to mozu precitat a nemusia mu znova vypisovat, popripade sa ho tam niekto opyta na nejaku vec ci ma ked rozpredava cele auto a rovno odpovie ci to ma alebo nie a nemusime sa znova vsetci vypytovat. Ma to svoje vyhody aj nevyhody. Ja som skor za premazavanie OT, aj ked tazko pri tomto povedat co je OT a co nie.
 
Ist na Forum:
INSERT command denied to user 'tommy318'@'kocicka.stable.cz' for table 'fusion65lvD_online'
Online
» Hostí Online: 0

» Členov Online: 0

» Registrovaní členovia: 2,354
» Najnovší člen: AndrewPlown