www.e30.6f.sk
Zobrazit Temu
 Tlacit temu
e30 340i coupe video prveho testu
66johny99
ved celkom sa mi paci ten stlpik preto sa pytam, diki za link, len ten laminat vsade Smejko kiez by to robili plastove, budem sa s tym asi musiet zmierit, ze bude musiet byt laminat. Uvidim, zatila to vidim len na blatniky a prahy, plus vyhladene dvere bez list.
 
Kraken
tak ved laminat nieje az taky hrozny, mozno plastove by sa tam tazsie dorabali, z laminatu si vyrobis lahko ake chces, z plastu musis mat specialne formy a zariadenia, laminat je v pohode ked to nieje polsky tuzing
 
Arnold
No v pohode ako v pohode, znamy ktory na E30 daval komplet M3 laminat paket tak sa s tym strasne babral a ajtak to sem-tam nepasuje, hlavne tie zadne blatniky
https://www.faceb...amp;type=3
E30 325i
 
Kraken
ten odkaz nechce zobrazit

ono zalezi vela od toho jak sa tym dopasovavanim clovek pohra a aj od sikovnosti, tie laminatove veci tam sa treba vacsinou vela hrat s gitovanim

tu je jedna pekna ceska laminatova M3 http://forum.e30....t,210.html
 
se_alpina
presne tie M-kove rozsirenia planujem v buducnosti buchnut aj na mojho touringa..Smile
viem že to bude makačka, ale urobi sa, no zatial musi pockať este..
a myslím, že od Pescha su to celkom rozumne ceny, narozdiel od originalov co by clovek zhanal..
a že sa človek pohra trocha s laminovanim a gitovaním..proste to patrí k tomu..
už sme jednu taku 30 robili Pfft
tu je aj link Smile
http://www.facebo...amp;type=3
Editoval Kraken on 16.02.2013 15:25:43
BMW is my LIVE
 
66johny99
tak auto dneska zaparkovane do dielne, uz nemusi cakat pred Smejko zajtra sa ide pravdepodobne pre bodykit a zacne sa na nom konecne makat Smejko fotky snad nejake budu.
 
Kraken
bodykit beres z KE?

to je dobre ked uz je auto v dielni, tam uz ked sa dostane tak to uz vsetko pekne pojde, nezabudni ze chceme veeeela fotiek Smile
 
Arnold
Presne, vela fotiek a kecov k tomu Smile
E30 325i
 
66johny99
ked som ho doniesol tak sa tiez hned odparkovalo do dielne a o dva dni sa vyparkovalo Smejko ale teraz uz tam musi zostat kym nevyjde pojazdne a spravene, fotky sa budem snazit a kecat asi kecam dost ci? Smejko Aspon to mi ide, ked uz ta robota mi smrdi Smejko
Kraken, hej z KE bude, vraj ma chlap vela dielov tak uvidime co vsetko dovleciem domov od neho Smejko
Editoval 66johny99 on 19.02.2013 16:30:49
 
Kraken
ja som od neho kupoval predné čelo z chromaka, v pohode chlapik ale nebol som za nim osobne len som to vybavil cez telefon a otec mi to doniesol z KE
 
66johny99
ja si idem zajtra osobne po to do KE, povedal, ze ma vela veci na tricku este tak uvidime co vsetko dotiahneme domov Smejko Beriem zatial blatniky 4, podbehy, spataky slzy a vyhladene dvere bez list. Uvidim co mi este padne do oka zajtra.
 
Kraken
este tam ma nejake sportove sedadla s e30 kolajnickami, teda neviem ci ich este ma ale mal ich
 
66johny99
to mi netreba, mam tam skrupiny, a mam aj jeden origo kozeny interier Smile
 
Kraken
som si vsimol inzerat na ten kozeny interier, skoda ze teraz niesu moc financie na take veci, a uz mam aj tak sportsitze
 
66johny99
hej, je na predaj ak by niekto chcel.
Auto zrejme pojde na celolak, tak rozmyslam aku farbu na neho dat, teda farba zostane iba rozmyslam aky odtien ciernej, ci dat cosmos, alebo nejaku inu ciernu.
Ak mate nejake napady tak mi sem prosim hodte nejake farby.
66johny99 attached the following obrazky:
482564_467938626588103_21236760_n.jpg 398382_311548658893768_1113276383_n_1.jpg

 
Kraken
www.image-share.com/upload/2114/68.jpg

ale celolak až potom keď dáš aj nárazníky mkové aj C stlpik a zadnú kapotu, nie?
 
Arnold
Za mna cosmosschwarz, no lemans blau by nebola zla
savarturbo.se/~mattias/motor/pictures/ix/paint/references/lemansblue3.jpg
E30 325i
 
66johny99
takze dneska sme boli na nakup v KE, doniesol som domov hadam vsetko na tricku co sa dalo, mam pocit, ze mozem postavit druhe auto Smejko transporter plny Smejko zajtra to pofotim, dneska som uz nestihol kym bolo svetlo.
 
66johny99
tak po dlhej odmlke vam sem hodim nejake to videjko z prvej skusky auta, spojazdnili sa brzdy, zapajal sa brzdy posilovac, davali sme chladic, zatial len docasny, na chladic bude treba este upravovat nosniky kedze sa tam nevojde ten co som kupil Smejko obuli sa kolesa konecne, hned to inak vyzera ako na tych plechoch vzadu. Na aute je este spusta roboty, no uz hadam bude konecne lepsie pocasie a bude sa dat robit na aute lebo v tomto pocasi to je o drzku, zajtra rano ideme skusat auto tak hadam vsetko bude fungovat ako ma. Zajtra pridem dalsie videa.

YouTube Video

 
66johny99
Ak by ste si chceli pozriet viac videi tak si kliknite na moj profil na youtube a pozrite si aj ostatne videa.

YouTube Video

 
Ist na Forum:
INSERT command denied to user 'tommy318'@'kocicka.stable.cz' for table 'fusion65lvD_online'
Online
» Hostí Online: 0

» Členov Online: 0

» Registrovaní členovia: 2,354
» Najnovší člen: AndrewPlown