www.e30.6f.sk
Zobrazit Temu
 Tlacit temu
[E30 316i] Diamantschwarz
Domino_E30
Bude z toho krasavica a ozaj nechceš mi predt ten predny naraznik ak je zachovaly a puklice ak su 14????
 
Kraken
puklice nemam, tie predal byvaly majitel, a naraznik uvidime, to budem riesit az potom ked uz bude motor v aute
 
Domino_E30
ok a v akom stave je je pekny ci na prd chrom???
BMW E30 320i
imageshack.eu/Xr.jpg
 
Kraken
on je čierny takže chrom tam nieje
 
Domino_E30
jaaj do riti
BMW E30 320i
imageshack.eu/Xr.jpg
 
Domino_E30
a pod nim neni chrom???
BMW E30 320i
imageshack.eu/Xr.jpg
 
Kraken
tak to vôbec netuším
 
Kraken
Chuďatko zasnežené cry
Kraken attached the following obrazky:
2013-02-10_152110.jpg 2013-02-10_155149.jpg
 
Kraken
.
Kraken attached the following obrazky:
veko.jpg kryt1.jpg kryt2.jpg veko1.jpg veko2.jpg
 
Kraken
stále rozmýšľam čo s vekom, leštiť ho asi nebudem lebo má nejaké nedostatky ktoré na ňom zanechalo násilné brúsenie farby bývalým majiteľom

dával som ešte zvárať takú 2cm prasklinku ktorá na ňom bola, chlapík mi to prevaril zvruchu, zvnutra a ešte raz z vrchu, cenovka 7e, no ale čo už

potom som zvar vybrúsil zpredu pekne do rovna

teraz riešim farbu, sprej na vysoké teploty stojí 8e, no len rozmýšlam že dať 8e za sprej, potom sa babrať s vypalovaním a tá farba niekedy aj tak dosť na prd drží

tak som rozmýšľal že rovno to streknúť do plniča a potom do metalízy, ale to by asi predsa len nevyzeralo dobre a možno by časom popraskal lak

a potom ma napadla asi celkom dobrá myšlienka, existuje predsa aj tmavý plnič, neviem či aj nie celkom čierny, tak streknúť to niečim takým, nebolo by to prehnane lesklé, a plniča za 8e určite kúpim viac ako je farby v tom spreji a pekne mi ten plnič pozalieva niektoré ryhy
 
Arnold
Ja som veko strekol s obyc. ciernou matnou v spreji a trocha to popraskalo, a to nehovorim ako nahovno sa to strieka, farba absolutne nechcela chytit aj ked to bolo odmastene frusty Inac ako si urobil tie Mkove pruzky?
E30 325i
 
Kraken
tie mkove pruzky som urobil z farebnej folie, mal som doma nejake zvysky a odrezky, povodne som ich ani neplanoval ale ten kryt je pod tym trocha doskrabany tak som to vymyslel takto

no pod ten matny cierny sprej mala ist najprv asi nejaka zakladna farba, ak to teda nebol ten na vysoke teploty

plnic je vpodstate zakladna farba takze by mal na tom drzat velmi dobre, uvidim ako bude odolavat teplotam ale motor nema nejake extra velke teploty takze by to malo byt v pohode, uvidime

hadam sa do toho pustim buduci tyzden, musim objednat cierny plnic a vybavit si nejaky priestor kde by som to mohol nastriekat
 
Kraken
pokracujem pomaly, nemam teraz moc cas, takze veko je momentalne v plnici
Kraken attached the following obrazok:
veko_1.jpg
 
luboszm
Zatial to vyzera super Žmurko To veko ventilov sa mi velmi paci
BMW E30 318i M40B18
#Vždy jazdi iba tak rýchlo,ako tvoj anjel strážny dokáže letieť#
 
Ist na Forum:
INSERT command denied to user 'tommy318'@'kocicka.stable.cz' for table 'fusion65lvD_online'
Online
» Hostí Online: 0

» Členov Online: 0

» Registrovaní členovia: 2,354
» Najnovší člen: AndrewPlown