www.e30.6f.sk
Zobrazit Temu
 Tlacit temu
[E30 320i Cabrio] Kraken
Kraken
BMW E30 320i Convertible 1989

Nejaká výbava:
- kožený interiér
- vyhrievané sedadlá
- malý BC
- chceckcontrol
- hardtop
- windschott

Disky sú Brock B1 Powertech - vpredu 8Jx15 ET15, vzadu 9Jx15 ET15
Kraken attached the following obrazky:
p1040363.jpg p10403642.jpg p1040365.jpg
 
Kraken
Volant som vymenil za mtechnic I, ešte musím zohnať druhú radiacu páku.
Kraken attached the following obrazok:
26022011298.jpg
 
Kraken
neumyté - umyté
Kraken attached the following obrazky:
up1040427.jpg up1040436.jpg up1040437.jpg
 
Arnold
Pekna je Smile Ale zarazilo ma BROCK B1 Powertech? mas tam poklicky brock B1 a kolesa powertech typ D? Smejko Pretoze kolesa su Powertech typ D ale poklicky su ine
E30 325i
 
Kraken
.
Kraken attached the following obrazky:
u1040898.jpg u1040907.jpg cabrio_jesen.jpg
 
Kraken
.
Kraken attached the following obrazky:
cabrio_interier_web.jpg cabrio_copy1web.jpg c4_1.jpg c3web.jpg 12032011866_1.jpg
 
Kraken
A takto je zazimované.
Kraken attached the following obrazky:
p1060279.jpg p1060276.jpg
 
Arnold
A co plachta? -1 Smejko Smejko
E30 325i
 
Kraken
trocha sa bojim aby to v zime nekondenzovalo pod plachtou, predsa len to nieje vyhrievana garaz, to radsej na jar to auto umyjem od toho prachu, v zime sa az tak neprasi, plachta je dobra skor na leto ked je vonku prach a cez spary sa naprasi aj do garaze
 
Alexsko
Velmi krasne cabrio !! Smile V lete to musi byt TOP Smile Držim palce nech ti slúži na xy km !! Smile
 
pe-rfect
Odkial máš hardtop? Šokovaný zááviiisť
 
Kraken
pe-rfect napísal:

Odkial máš hardtop? Šokovaný zááviiisť


Auto som kúpil už aj s hardtopom a windschottom. Ani moc ten hardtop nevyužívam, ale keď som ho mal pár týždňov vonku na parkovisku tak som ho mal založený.
 
gulfast
pekny kusok Žmurko...ked sme pri tych hardopoch,nespavis pre mna laskavost a necvaknes mi ako to vyzera,teda te zamky ci ako sa to kotvy o kasnu miesto convertu... Smile diký
 
Kraken
jasne, mozem ti to niekedy odfotit, ale teraz par tyzdnov urcite nepojdem do tej garaze takze mi to pripomen keby som zabudol, mam ti cvaknut vzadu ako to je uchytene alebo aj vpredu?
 
Domino_E30
Krasne cabrio hmlovky si kupoval nové???
BMW E30 320i
imageshack.eu/Xr.jpg
 
Kraken
hmlovky tam boli už keď som ho kúpil

plánujem na aute vymeniť ešte predný podnárazník + ten plast, všetko už mám nachystané už len nastriekať a nahodiť a bude ten predok pekne pasovať
 
gulfast
Kraken napísal:

jasne, mozem ti to niekedy odfotit, ale teraz par tyzdnov urcite nepojdem do tej garaze takze mi to pripomen keby som zabudol, mam ti cvaknut vzadu ako to je uchytene alebo aj vpredu?



staci mi zadok ako to je o kasnu uchytene...mam doma jednu konstrukciu s cabra,k tomu trocha laminatu a budem objednavat nove tesnenia,tak stare mi ostanu a chcem to skusit dat dokopy ako taky homemade hardtop Smile aspon zabijem nudu
 
Kraken
tak som ti to odfotil Žmurko
Kraken attached the following obrazok:
2013-02-12_142107.jpg
 
gulfast
super diky Smile počuj a do čoho to vlastne ide?to sa len cvakne,nie?bo origo platno je na 2sroby s kazdej strany
 
Kraken
určite máš tie uchyty aj ty na cabriu len tam asi máš záslepky, strechu zložíš normálne dozadu ako vždy, založíš hardtop a potom otočíš tým okrúhlim, ale keďže nemám k tomu origo kľúč tak 10 kľúčom tou maticou nad tým otočím a je to uchytené

si všimni na tej fotke čo mám fotený interiér zhora, tak tam vidno na ľavej strane vzadu nemám záslepku a je tam taký biely plast čo je na vrchu toho otvoru na uchytenie, no a do toho idú také záslepky ešte keď tam nieje hardtop
 
Ist na Forum:
INSERT command denied to user 'tommy318'@'kocicka.stable.cz' for table 'fusion65lvD_online'
Online
» Hostí Online: 0

» Členov Online: 0

» Registrovaní členovia: 2,354
» Najnovší člen: AndrewPlown