www.e30.6f.sk
Zobrazit Temu
 Tlacit temu
E30 325i Dendova kraksňa
Dendo
Tak som tu uz aj ja Smile. Pribeh mam na bmwklube, nechce sa mi to sem kopcit tak aspon v skratke napisem co to o mojom zdroji kazdodennych radosti a casto aj nervov Smejko. Takze auto som kupil ako 320i, po rozpadnuti motora (zlomeny ventil -> deravy piest)Šokovaný , do auta putovala m20b25, na ktorej sa po chvili zlomilo vahadlo. Nasledoval repas hlavy a vymena vahadiel atd. Auto dostalo sport podvozok TA-technix 60/40 , nejake tie tycky stabilizatorov, ulozenia tlmicov a tak. Momentalne je motor uz KO. Piestne kruzky zrejme, a ojnicne loziska uz hrkocu. Plus sa dojebalo par cidiel na motore zrejme lebo to kape, volnobeh dakedy 2100ot, a vsetko to zavisi od teploty. Spotreba asi 25L/100 kludnou jazdou. Uz to ani neriesim lebo s tym momentalne nejazdim, v garazi uz caka druha m20b25 povodne z automatu tak snad nebude moc vybehana. Najnovsi problem ktory dako neviem vyriesit je rachot zadnej napravy, mal som KO stredove ulozenie kardanu, ale fakt ze KO niekedy sem hodim fotky, buchotalo to rachotilo, vcera som dokoncil vymenu ulozenia kardanu a buchot zmizol ale stale tam volaco drhne, neviem ci je to diff alebo poloos alebo zadne bubny ci mozu vydavat taky zvuk. budem to pomalicky riesit ked bude cas. Najblizsi plan s autom je dat dokopy tu napravu zadnu a ked to bude ok tak prehodit motor a chcel by som donho skusit trosku fuknut (asi slamkou alebo fenom, neviem cim presne sa to robi Smejko. Pridavam par fotiek Smile
Dendo attached the following obrazky:
tricina4.jpg tricina3.jpg tricina2.jpg tricina1.jpg

Single on Valentines day? More money for car parts!
xrastina.xf.cz/crewsmall.PNG
 
Kraken
ďalšia krásna e30 Smile
 
Arnold
Pekna Žmurko A co neskor taka M50 ak aj ta automatova M20B25 odide? Smejko
E30 325i
 
se_alpina
Pekna 30-ca Smejko
Kolieska su origo alpiny??
BMW is my LIVE
 
Martin DNV
fukat slamkou? to by mohlo byt zauimave take dve metrove party slamky a budes to mat vyustene rovno pri sedadle pripadne napojis aj tretiu a bude fukat aj spolujazdec a to uz bude ina sila Smejko
 
Dendo
Dakujem chalani Smile. K motoru len tolko, ze ano, chcel som uz teraz m50tku ale rozhodol som sa este raz tam hodit m20 koli tomu ze chcem skusit do toho troska fuknut. Ked tento motor odide do vecnych lovist tak uz tam pojde m50. Kolieska nejsu urcite origo Smile.
Mato : pockaj ked natiahnem slamky aj dozadu a budu fukat aj pasazieri vzadu! Smejko to bude potom teprv vykon Smejko.
No ale momentalne mam z tej triciny zas raz taky pocit ze by som ju najradsej hodil do kosa. Ale hned jak sa poriesi ta naprava a motor tak to bude OK Smile. Ak ste niekto mal nahodou taky problem so zadnou napravou ako ja tak skuste dat tip na co by som mohol ako prve pozret. dik Smile
Single on Valentines day? More money for car parts!
xrastina.xf.cz/crewsmall.PNG
 
Arnold
Odkial sa ten rachot ozyva? Zvysuje sa intenzita pri vyzsej rychlosti?
E30 325i
 
Dendo
Robi to pri zrychlovani. Je to skor take drhnutie. sa mi zda ze to ide od praveho zadneho kolesa alebo tam niekde, dnes idem dat tricku do garaze a zdvihnem ju a skusim sa na to pozret. Mozno mam daco s bubnami vzadu. Som myslel ze to cele je sposobene tym stredovym ulozenim kardanu ale to som vymenil.
Single on Valentines day? More money for car parts!
xrastina.xf.cz/crewsmall.PNG
 
Kraken
mna napada ze nemas dobre dotiahnute koleso, skus dotiahnut koleso a tak vyskusaj auto, niekedy sa to stava ked sa nieco robi a potom sa zalozi koleso tak sa obcas uvolni, a presne pri zrychlovani to potom vydava take suchave zvuky
 
Dendo
Neska poskusam a dam vediet Smile diki zatim za rady
Single on Valentines day? More money for car parts!
xrastina.xf.cz/crewsmall.PNG
 
Dendo
Koleso som skusal dotahovat, malicko slo ale zvuky sa nezmenili. Ale vyriesil som problem so skapinanim motora. Volnobezny ventil som vymenil a uz nekape, ale aj tak to ma niekedy volnobeh 2tis.ot. zacinam mat pocit ze mam KO riadiacu jednotku, mozno je navlhnuta alebo co. Ale prichadza vikend takze ked bude cas skusim sa tej naprave zasa kus povenovat.pokerface
Single on Valentines day? More money for car parts!
xrastina.xf.cz/crewsmall.PNG
 
Dendo
Tak som si zasa raz spravil vianoce Smile. Kedze do tricky pojde nove srdce, tak mu chcem v ramci moznosti sprijemnit zivot loveit.
Dendo attached the following obrazky:
olejchladic2.jpg olejchladic1.jpg

Single on Valentines day? More money for car parts!
xrastina.xf.cz/crewsmall.PNG
 
66johny99
tak to sa bude mat ako prasa v zite ten motor Smejko tie budiky si zohnal alebo homemade?
 
Dendo
Budiky su od Maikiho z bmwklubu Smile spravil na to celu predpripravu do E36 cize plech s budikmi je namontovany v takej konzolke interierovej tusim tam ma byt popolnik alebo co. Ale to budem cele rozoberat a spravim si to nanovo podla seba lebo to do E30 budem davat namiesto strednych fukarov Smile
Single on Valentines day? More money for car parts!
xrastina.xf.cz/crewsmall.PNG
 
Marosqo
takyto cinsky olejovy chladic, len o cislo vacsi som daval aj ja, lebo origo na mojej 325i bol po havarke KO Smejko ty ho mas odkial, ja z www.race-shop.sk
E30 318iS
E30 325i
 
Dendo
Jo olejovy chladic mam z raceshopu Smile.

Inak tricka je momentalne v garazi zdvihnuta na kozach a je z nej dole zadna napravnica. Dva uchyty diferaku utrhnute, jeden silentblok zadnej napravnice utrhnuty, a silenty ramien su uz dost zvetrane a popraskane Smejko . Momentalne cakam kym postou pridu silenty do ramien a mozem nahadzovat novu napravnicu Smile
Single on Valentines day? More money for car parts!
xrastina.xf.cz/crewsmall.PNG
 
Ist na Forum:
INSERT command denied to user 'tommy318'@'kocicka.stable.cz' for table 'fusion65lvD_online'
Online
» Hostí Online: 0

» Členov Online: 0

» Registrovaní členovia: 2,354
» Najnovší člen: AndrewPlown