www.e30.6f.sk
Zobrazit Temu
 Tlacit temu
diely e30
gulfast
pani ostali mi este nejake diely so sedanu m40,dvere,diferenciale,prevodovka,dvere komplet,kapoty predne/zadne strmene predne/zadne svetla bez čočky,zadny naraznik,zadne okno tlmiče zanovne, a kopec drobnosti.podavam to za facku,zavadzia mi to doma viacmenej
Editoval gulfast on 21.02.2013 09:37:15
 
Dendo
Co bys chcel za diff? Ake mas pomery? a Vedel by si to poslat postou?
Single on Valentines day? More money for car parts!
xrastina.xf.cz/crewsmall.PNG
 
gulfast
4,27 mam dva,jeden je zvareny samosvor druhy je normalny...no,ja ti to poslat viem,ale ty sa nedoplatiš Smile pošta by bola draha,kedze toj vec co vazi cca20kg...a po 20ke ich predam...najlepsie to mas osobne bud v pd alebo ba
 
Dendo
Ak mi to vies dat v BA tak ten zvarosvor by som za 20cku urcite chcel Smile
Single on Valentines day? More money for car parts!
xrastina.xf.cz/crewsmall.PNG
 
gulfast
ale to nieje original samosvro aby sme mali jasno Smile to je zazvarany,ale šmyka pekne...cez vikend budem v pd,nalozim do auta a bud tyzden si ho mozeš vyzdvihnut,napiš mi do spravy,nech to tu neriesime
 
Kraken
ja by som bral ten nesamosvor čiže normálny, ale ako vravíš, pošta drahá a na západ veľmi cestu nemám, tak jedine že niekedy v lete na zraze, ak by si ho mal dovtedy
 
gulfast
Smile ak budes mat zaujem a bude aktualny...mam dokonca 2 este obycajne...teda celkovo 5ks Smejko ale nechawam si do zalohy
 
Kraken
budem mat zaujem, tak mi jeden nejako rezervuj Smejko
 
gulfast
dam ti nan cedulu RESERVE Smejko
 
tomas83
mam zaujem o nejake veci mam E30 dieslovu a 6valec.mas nato nejake veci?klucky na okna sedacky tapacire a take drobnosti?zhanam silemblok na diferak a zadne struny lebo uz to je vzadu nizke a tlmice som menil. daj vediet. dik
Editoval 66johny99 on 22.02.2013 08:29:53
 
gulfast
Chalani stači napisat spravu nech to neriešime v teme a pak je tu milion prispevkov bye
 
luboszm
Prosim ta listu lavych aj pravych prednych dveri nemas nahodou?
 
BUMER 324
zdravim nema niekto napredaj prednu napravu tlmice
 
Ist na Forum:
INSERT command denied to user 'tommy318'@'kocicka.stable.cz' for table 'fusion65lvD_online'
Online
» Hostí Online: 0

» Členov Online: 0

» Registrovaní členovia: 2,354
» Najnovší člen: AndrewPlown