www.e30.6f.sk
Zobrazit Temu
 Tlacit temu
325i
66johny99
Ak by ste mali niekto zaujem, ak by ste mali zaujem o nejake veci tak dajte vediet, auto sa nerozpredava, iba mame spustu dielov, kadejake listy a bludy ani nepiste, ak chcete tak je na predaj motor 2,5-ka, 2,7 ostra ETA, differaky by sa mozno nejake nasli. Kontakt na majitela tam mate, popripade mi piste SZ.
http://auto.bazos...0-325i.php
 
Marosqo
kolko za tu 2.7?+aky prevod samosvor... imho viem kupit len to samostatne ?
Hej a este mi ukazte, kde je jaky mpaket v interieri ? Smejko
E30 318iS
E30 325i
 
66johny99
za tu 2,7-cku chce okolo 400-500 euro ci kolko, a diffik aky si povies Smejko Ma k tomu dva motory, takze jeden z nich ti vie predat, bud 2,5-ku alebo 2,7 ostru ETU. Zalezi o aky motor a dffik mas zaujem.
ten m-paket neries prosim, ja som ten inzerat nedaval a ja som to ani neriesil. Ale ma to kozeny interier origo zo sedana, co mali vraj len predfl sedany ako priplatkovu vybavu ci co.
 
Marosqo
difik chcem samosvor 4.45 pripadne 4.27 ...a motor za taku cenu nech si necha, prajem mu uspesny predaj Žmurko
E30 318iS
E30 325i
 
Matty110R
mne sa to auto celkom pači v origo stave aj som nad nim rozmyslal keby predam svoje... je to plasťak alebo chromak? ak by mohol poslat viac foto na mail dik: matty08@azet.sk
www.facebook.com/vtables
 
Ist na Forum:
INSERT command denied to user 'tommy318'@'kocicka.stable.cz' for table 'fusion65lvD_online'
Online
» Hostí Online: 0

» Členov Online: 0

» Registrovaní členovia: 2,354
» Najnovší člen: AndrewPlown