www.e30.6f.sk
Zobrazit Temu
 Tlacit temu
[E30 325i] Moja Rachotina :))
Alexsko
Mam na vas taku otazku Pfft Co si myslite o tychto kolesak som ich nasiel na bazosi len si to neviem predstavit na mojej rachotinke Pfft
Alexsko attached the following obrazok:
22667167.jpg
 
se_alpina
tie su super..aký je tam rozmer??
BMW is my LIVE
 
Kraken
bombove kolesa, tiez som si ich vsimol v inzeratoch, len nemam prachy teraz na take veci

su to R16 8J ET20
 
Alexsko
r16, 8J , ET20 Pfft
 
se_alpina
že som ich tam nevidel ja..už by som bral hned..
ja uvažujem dať 16..15 sa mi zda už malé Smejko
len ja už by som radšej alpiny
BMW is my LIVE
 
gulfast
pokial je to cena za 4ks tak nevahaj a rychlo bež po neSmile
 
se_alpina
tak tak, rychlo bež pre ne, lebo zajtra budem volať ja a hned si ich zajednam, ked je to za vsetky 4 ja to zoberem hned!!
BMW is my LIVE
 
Alexsko
Pisal som mu nic tak idem mu asi aj zavolat Smejko Smejko
 
e30maniac
pekne kolesa aj pekne vylestene vydel som ich aj pred aj po su z e32 take kola pasuju na e30 ale kym to neznizis tak tam mozes davat aj bbs rs a nebude to ok
E30=lifeStyle (OO=[][]=OO)
 
Kraken
z e32? nemala E32 5x120?
 
Arnold
E32 mala 5x120 Žmurko
E30 325i
 
se_alpina
Arnold napísal:

E32 mala 5x120 Žmurko


tak tak, ale ved v tom neni problem, bud prerobis otoce, alebo pouzijes podlozky..s inou roztečou..
BMW is my LIVE
 
Arnold
4x100 a 5x120 sa vzdy stretnu, nemyslim ze by exzistuju podlozky ktore by sa nestretli.
E30 325i
 
se_alpina
ja vravím že sa da všetko, a keď mniekto vraví že nie, tak je to len výhovorka, lebo sa o to nesnaží dojsť na nejaké riešenie Smejko
BMW is my LIVE
 
e30maniac
no ja viem ze to je 5x120 a preto som to pisal
E30=lifeStyle (OO=[][]=OO)
 
e30maniac
najuzsi apodlozka na pechod roztece z 4x100 na 5x120 je 2,5cm a potom koleso je mimo auta
se_alpina napísal:

Arnold napísal:

E32 mala 5x120 Žmurko


tak tak, ale ved v tom neni problem, bud prerobis otoce, alebo pouzijes podlozky..s inou roztečou..
e30maniac attached the following obrazok:
2011-11-22122522.jpg

E30=lifeStyle (OO=[][]=OO)
 
e30maniac
a nezabudni na ET kolesaSmile ked uz by si vsade podlozky daval
se_alpina napísal:

Arnold napísal:

E32 mala 5x120 Žmurko


tak tak, ale ved v tom neni problem, bud prerobis otoce, alebo pouzijes podlozky..s inou roztečou..

E30=lifeStyle (OO=[][]=OO)
 
Kraken
takze tieto kolesa su zaujimave len pre tych ktory maju prerobenu roztec alebo sa ju chystaju prerabat, pripadne na e34 alebo e32 by boli zaujimave, urcite aj na e24
 
Alexsko
SU už predane Smejko Smejko Takže prooblem vyriešeny Smejko
 
Dendo
Hehe toto je taka spravna drsna osuchana tricina, s akurat motorom. Strasne sa mi paci styl tej tvojej kraksne Smile. Na dizajn by som ju asi vobec nemenil, len ju udrzat v dobrom stave co sa tyka motora a podvozku.
 
Ist na Forum:
INSERT command denied to user 'tommy318'@'kocicka.stable.cz' for table 'fusion65lvD_online'
Online
» Hostí Online: 0

» Členov Online: 0

» Registrovaní členovia: 2,354
» Najnovší člen: AndrewPlown